Informace pro rodiče přijatých dětí do MŠ.

Seznam přijatých identifikátorů do MŠ - ZDE

Na Váš e-mail Vám byl zaslán Evidenční list, Přihláška ke stravování a Informace o MŠ. Hrací dopoledne bude v pondělí 31. 8. od 8 hod. do 11 hod. v 1. třídě.

Od 8. 6. 2020 budou možné konzultace žáků 2. stupně.

Konzultace budou probíhat individuálně po předchozí domluvě s konkrétním učitelem.

Od 25. května 2020 bude možný nástup do školy pro žáky 1. stupně ZŠ (dobrovolný nástup).

Zákonný zástupce je povinen vyjádřit zájem o docházku do školy do 18. 5. 2020. (vyřizuje třídní učitel/ka)

Po tomto termínu již nebude možné rozhodnutí rodiče změnit (skupiny se nesmí měnit ani navyšovat).

Pokud zákonný zástupce nenahlásil dítě k docházce do 18. 5. 2020 u třídního učitele, NEBUDE toto dítě přijeto do školy.

Čestné prohlášení: ZDE

Vstup do budovy školy bude umožněn pouze žákům, nikoliv doprovázejícím osobám. Každý žák bude mít s sebou na den minimálně 2 roušky a sáček na uložení roušky.

Výsledky přijímací řízení

Seznam přijatých identifikátorů k základnímu vzdělávání od 1. 9. 2020 - ZDE

Pravidla pro hodnocení za 2.pololetí - ZDE

S ÚČINNOSTÍ OD 18.5.2020 JSOU OPĚT OBNOVENY PŘI DODRŽOVÁNÍ ZVLÁŠTNÍHO REŽIMU PRONÁJMY TĚLOCVIČEN V NAŠÍ ŠKOLE. PRO BLIŽŠÍ INFORMACE VOLEJTE NA TEL.: 602 528 014

Mateřská škola bude v provozu od 25. 5. 2020

Dítě může být přijato do MŠ pouze za podmínek, že zákonný zástupce odevzdá učitelkám MŠ podepsané

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění v období předchozích dvou týdnů a zároveň  podepsané Podmínky provozu MŠ“.

BEZ TĚCHTO DOKUMENTŮ NESMÍ UČITELKY DÍTĚ DO MŠ PŘIJMOUT!

Podmínky provozu MŠ: ZDE

Nechápejte současnou situaci jako prázdniny, ale jako domácí výuku.

Děti budou mít průběžně k dispozici podklady a materiály k domácímu samostudiu - ZDE

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 13 let z důvodu uzavření školy bude vydávána na požádání v sekretatiátu školy.

Od 25. 5. každý den od 7:30 do 15:00.

V tomto čase je možné, zaslat na vyžádání žádost i emailem. Pokud máte o žádost zájem pište na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon do kanceláře školy: 387 411 147

Projekt Šablony II. pro Základní školy a Mateřské školy - ZDE

V pracovních dnech v době od 08:00 do 16:00 hod. mohou rodiče nebo žáci školy v případě potřeby kontaktovat paní psycholožku naší školy Mgr. Holinkovou ohledně psychologické pomoci v současné době   (psychohygiena, motivace k učení, stres, nedostatek pohybu, očekávání apod.). tel.: 723 763 340, příp. e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásné dny bez viru. :-)