Olympijský den

Ve středu 20. 6. 2018 pořádal Český olympijský výbor, Gymnázium Česká, Český klub olympioniků, za podpory Jihočeského kraje a Statutárního města České Budějovice na atletickém stadionu TJ Sokol České Budějovice OLYMPIJSKÝ DEN 2018.

Běh se v tento den konal na více místech České republiky jako připomínka znovuobnovení konání olympijských her. Žáci byli rozděleni dle tříd mezi ostatní školy, soutěžili povětšinou se ZŠ a MŠ J. Š. Baara. Všichni naši dobrovolní účastníci vybojovali výborná místa, získali krásné ceny, které předávali účastníci olympijských her. Žáci se s bývalými olympioniky vyfotografovali a mohli se tak setkat s výjimečnými osobnostmi.

Běh na 1000 m

1. místo Petr Walter (9. A)

2. místo Barbora Hejnová (9. A)

3. místo Zdeněk Faber (9. A)

Běh na 500 m

1. místo Tomáš Novák (5. A)

2. místo Milan Falta (5. A)

Vítězům gratulujeme a děkujeme za vydařenou akci.

                                                                                                                                                             Šárka Hellerová

  • IMG_6168
  • IMG_6172
  • IMG_6180
  • IMG_6184
  • IMG_6190
  • IMG_6198

Simple Image Gallery Extended

Zobrazeno: 341