Ovoce a zelenina do škol

OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL

Paní asistentka a zároveň sekretářka Jitka Lovčíková byla tak hodná a škole objednala skvělé ochutnávkové ovocné koše v rámci projektu Ovoce a zelenina do škol. Děti tak mohly ochutnat ovoce a zeleninu, kterou např. rodiče domů tolik nekupují, nebo je dražší. Některé děti určité druhy ovoce a zeleniny ochutnávaly úplně poprvé, a tak neustále srovnávaly, co je lepší, nejlepší, co jim chutná více a co méně.

Opět to byla příjemně strávená hodina. Žáci 8. A společně s paní učitelkou Hellerovou a panem zástupcem Hovorkou udělali vtipné fotky, a tak se na ochutnávku můžete podívat sami.

A co jsme v ovocném ochutnávkovém koši mohli najít? Ananas, avokádo, banán, blumu, broskev, citron, granátové jablko, grapefruit, hroznové víno, hrušku, jablka, kaki, kiwi, kumquat, mango, meloun, meruňku, nashi, nektarinku, physalis, pomeranč a další druhy.

                                                                                                          Šárka Hellerová

 

  • IMG_5862
  • IMG_5866
  • IMG_5867
  • IMG_5873
  • IMG_5876
  • IMG_5878
  • IMG_5880
  • IMG_5882
  • IMG_5888

Simple Image Gallery Extended

Zobrazeno: 385