Spaní ve škole

Zveřejněno: úterý 4. září 2018 9:16

SPANÍ VE ŠKOLE

Za dobré chování opět třída 8. A mohla spát 9. května 2018 ve škole přes noc. Tuto akci si žáci velmi oblíbili, a tak se na ni všichni už měsíc těšili a plánovali. Program vymýšlíme všichni společně. Tentokrát jsme se shodli na pikniku na Sokolském ostrově a ti, co chtěli, si mohli zahrát frisbee a volejbal. Zde jsme zůstali asi dvě hodiny a k 18. hodině jsme se vraceli zpět do školy, kam si někteří objednali pizzu a zbylí hráli hry na školním hřišti. Když se začalo stmívat, rozhodli jsme se pro naši oblíbenou aktivitu, a to schovávanou. Poté jsme si připravili pelíšky, osprchovali se a pomalu se odebrali ke spánku.

Ráno se nám nechtělo vstávat, ale učení a škola nepočká. Rychle jsme si po náročném večeru uklidili, třídu sestavili do původního stavu a od 8 hodin jsme se mohli začít učit. Byli jsme unavení, ale zvládli jsme to. Těšíme se na další spaní ve škole, které nás čeká hned na začátku nového školního roku, než nám začnou všechny povinnosti.