,,Učíme naruby“

,,Učíme naruby“

Dne 17. 5. 2017 proběhla na ZŠ Nová 5, České Budějovice akce ,,Učíme naruby“. První vyučovací hodinu vyučovali 2 žáci vybraný předmět své spolužáky a vyzkoušeli si tak práci učitele, korigování celé třídy a zkoušení ostatních kamarádů. Druhou vyučovací hodinu se skupinky žáků deváté třídy rozdělily do ostatních tříd a učily v nižších ročnících. Pro některé žáky byl tento úkol velkým oříškem, někteří naopak svoji roli zvládli na jedničku. Spolužáky i učitele výměna role zaujala, a proto se těší na další podobnou akci.

                       

                                                                                                   Šárka Hellerová (tř. uč. 7. A)  

  • IMG_3498
  • IMG_3499
  • IMG_3500
  • IMG_3501
  • IMG_3506

Simple Image Gallery Extended

Zobrazeno: 627