Atletická olympiáda

V měsíci červnu v rámci pohybových aktivit žáci 2. – 4. ročníku soutěžili v atletice.

Každou vyučovací hodinu se snažili o co nejlepší výsledky v hodu míčkem, skoku dalekém, sprintu, vytrvalostním běhu a přidán byl i skok z místa. Někteří žáci svými výsledky překvapili nejen nás, ale i sami sebe. Poslední vyučovací hodinu jsme provedli vyhlášení vítězů. Žáci se navzájem odměňovali aplausem, všichni byli obdarováni menšími dary za účast a vítězové si odnesli diplomy a pěkné ceny.

                                                                                                                              Mgr. Šárka Hellerová, učitelka PA

 

  • IMG_3859
  • IMG_3867
  • IMG_3874
  • IMG_3876
  • IMG_3877
  • IMG_3878
  • IMG_3891
  • IMG_3903

Simple Image Gallery Extended

Zobrazeno: 501