Dobrodružství s technikou

Dobrodružství s technikou

15. 6. 2017 se třídy 7. A a 8. A vydaly společně se svými třídními učitelkami prožít zážitkové odpoledne na Výstavišti v Českých Budějovicích na téma ,,Technika a řemesla aneb poznávejte svět kolem nás formou hry“. Pro děti byly připraveny elektromobily, elektrické motokáry, roboti a nechyběly ani pokusy, vědomostní kvízy a soutěže. Děti mohly ochutnat párečky, odnesly si spoustu krásných cen za účast v soutěžích a vyzkoušely si takové činnosti, ke kterým má přístup málokdo.

Dojmy žáků 7. třídy

 • Líbilo se mi to strašně moc. Nejlepší bylo to, když nám dali brýle a cítili jsme se jako opilí. Byl tam stroj, který háže s tenisovým míčkem a měli jsme se trefit do koše. Nejhezčí bylo, jak tam Filip dělal párky. Bylo to velice zajímavé. (Marie Bendíková)
 • Mohli jsme zkusit opilecké brýle, což bylo divné, ale super. Mohli jsme si na tužku vypálit své jméno. Bylo to super, ale bylo tam moc vedro. (Filip Sýkora)
 • Zaujalo mě kladivo a miminko v inkubátoru. (Barbora Steinocherová)
 • Líbilo se mi, že jsme si mohli nechat vyrobit tužku. Bylo to hezké a zajímavé, vyzkoušeli jsme si spoustu věcí. (Adéla Vavříková)
 • Mohli jsme si vyzkoušet různé věci. Sami jsme si udělali párky a naplnily střeva. Také tam byla 3D tiskárna k tisknutí i malých součástek, které trvalo velmi dlouho. (Hana Vlachová)
 • Šli jsme od školy v horkém dni na projekt jménem Dobrodružství s technikou. Došli jsme na místo, měli jsme rozchod a viděli jsme úžasné věci. Poté jsme šli s vyrobenými párky šťastní do školy. (Jan Štorek)

 Mgr. Šárka Hellerová

 • IMG_3723_1
 • IMG_3728
 • IMG_3733
 • IMG_3734
 • IMG_3736
 • IMG_3739
 • IMG_3746
 • IMG_3750
 • IMG_3753

Simple Image Gallery Extended

Zobrazeno: 580