Rozloučení s Filipem Sýkorou

Rozloučení s Filipem Sýkorou

Filip Sýkora se rozhodl studovat na gymnáziu, a proto pro své spolužáky ze 7. třídy uspořádal narozeninovou oslavu, a zároveň i rozlučkovou párty. Na zahradě připravil s maminkou občerstvení, napekli pizzy a jako dezert každý dostal kornout. Jelikož bylo horké odpoledne, všichni se mohli osvěžit studenými nápoji, které připravila Filipova maminka.

Seznámit se děti mohly nejen s rodinou, ale i s jeho domácími mazlíčky, a to morčetem a křečkem. Filipova spolužačka přinesla na ukázku své koťátko, které bylo středem pozornosti. Všichni Filipovi popřáli k narozeninám, přidali i přání k vynikajícím výkonům v dalších letech, předali dárečky a upomínkové předměty.

                       

                                                                                                          Mgr. Šárka Hellerová

Celý pedagogický sbor přeje Filipovi úspěšné studium. 

 

  • IMG_3814
  • IMG_3818
  • IMG_3819
  • IMG_3823
  • IMG_3824
  • IMG_3825
  • IMG_3828
  • IMG_3841

Simple Image Gallery Extended

Zobrazeno: 677