Výlet 7. A do areálu HoSPORT

Výlet 7. A do areálu HoSPORT

7. A se ve čtvrtek 8. června 2017 vydala s třídní učitelkou Šárkou Hellerovou a pomocným dozorem Zdeňkem Šmídem městskou hromadnou dopravou do Starých Hodějovic. V areálu HoSPORT na žáky čekal bohatý sportovní program.

Žáci se rozdělili na dvě skupinky, ve kterých strávili celé dopoledne. První skupinka využívala 270 m driving range, kde byl k dispozici golfový trenér, který dětem vysvětlil základní držení hole a odpalování míčků. Každý poté odpaloval asi 100 míčků. Mezitím se žáci druhé skupinky utkali proti sobě v bowlingu. Nejlepší a nejnadšenější hráčkou se stala Hanča Vlachová.  Na stanovišti skupiny zůstaly 1,5 hodiny a poté se vyměnily. Po 3 hodinách již byli někteří unavení, ale oběd jim dodal další energii.

Po obědě team areálu HoSPORT pro děti zvolil klidnější aktivitu, a to lukostřelbu s instruktorkou Šárkou. Ti, kteří ještě nebyli vysíleni, skákali na trampolíně nebo využili tenisového kurtu, kde se pár základů snažila předat spolužačka Adéla Vavříková, která se tenisu věnuje již několik let.

Kvůli horkému odpoledni jsme se rozhodli využít klimatizované prostory a zahráli jsme si vybíjenou na družstva. Poté se náš sportovní den chýlil ke konci. Rozloučili jsme se s pracovníky areálu, kteří každého žáka navíc obdarovali nanukem. Všichni žáci se unaveni a nabyti dojmy vrátili v pořádku domů a své zážitky s nadšením vyprávěli rodičům a kamarádům.

                                                                                               Mgr. Šárka Hellerová

Editka Zvěřinová: ,,Výlet byl moc hezký, líbilo se mi všechno, hlavně bowling a golf. Určitě více takových skvělých a povedených výletů.

Třídní učitelka Šárka Hellerová: ,,Ráda bych poděkovala za vstřícnost, ohleduplnost, a organizaci celému týmu areálu HoSPORT. Velký díky patří poctivému číšníkovi, který jednomu žáku našel a vrátil ztracené peníze. Dětem se akce velmi líbila, spousta z nich poznala sporty, které si ještě nikdy zkusit nemohly a zde tu možnost měly. Dokonce navrhly i další činnosti, které by si v dalším ročníku chtěly zkusit, např. lezení. Pokud budou hodné tak, jako na tomto výletu, není problém další sportovní dopoledne zařídit J.“

 

  • IMG_3630
  • IMG_3638
  • IMG_3642
  • IMG_3645
  • IMG_3647
  • IMG_3649
  • IMG_3650
  • IMG_3651
  • IMG_3661
  • IMG_3665

Simple Image Gallery Extended

Zobrazeno: 601