Spaní ve škole

Dne 26. 9. 2017 se uskutečnilo spaní ve škole žáků 8.A, na které jsme se všichni těšili.

Sešli jsme se ve 14:00 ve škole a čekali jsme, až přijde paní učitelka Hellerová. Po příchodu paní učitelky jsme si ještě šli odložit pár potřebných věcí do třídy a vydali se autobusem na Vltavu střed, kde jsme měli zarezervovaný bowling. Stačilo si přezout boty a jít hrát. Moc nás to bavilo, nejlepší hráčkou se stala Hanča Vlachová.

Při zpáteční cestě jsme si koupili dobrůtky k filmu. Po příchodu do školy jsme si rozestlali spacáky, připravili deky, polštáře a žíněnky na spaní.

Potom jsme se dívali na část filmu s názvem Kozí příběh se sýrem. Během sledování filmu jsme se navečeřeli a pak odešli do tělocvičny hrát volejbal, přehazovanou a vybíjenou. Mezitím Jan Štorek a René Místecký připravovali stezku odvahy. Moc jsme se báli.

Po stezce odvahy následovala hygiena a poté jsme šli dokoukat film, při kterém jsme pojídali dobrůtky z domova. Když skončil film, byl čas jít spát.

Po probuzení jsme uklidili třídu a nasnídali se. Paní učitelka Hellerová nám připravila čaj a hrnečky.

Večer ve škole byl velmi zajímavý a doufám, že si ho budeme moci zopakovat.

                                                                                               Adéla Malcherová (8. A)

 

  • IMG_4534
  • IMG_4546
  • IMG_4549
  • IMG_4588
  • IMG_4606
  • IMG_4616
  • IMG_4617

Simple Image Gallery Extended

Zobrazeno: 1091