Kontakty vedení

Kategorie: Vedení Zveřejněno: čtvrtek 28. leden 2016 20:29

Ředitel školy:

Ing. Bc. Vítězslav Ilko

Tel.: 387 411 147, 602 528 014

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zástupce ředitele:

Mgr. František Hovorka

Tel: 387 411 147, 606 021 646

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Sekretariát: - Jitka Lovčíková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Výchovný poradce - Mgr. Šárka Šmídová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Školní psycholog - Mgr. Lucie Holinková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Metodik prevence - Mgr. Šárka Křivanová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ekonom - Ing. Pavel Kollar - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mzdová účetní - Monika Vacková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Přípravná třída - Mgr. Jana Kociánová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

Školní družina - Mgr. Petra Hůrková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

  • Mapa_skola1

Simple Image Gallery Extended

 

 

Zobrazeno: 5290