SK Dymano

Dne 21. 4. 2021 ve 14 hodin se na naší škole uskutečnila online beseda s fotbalisty z klubu SK Dynamo, konkrétně s brankářem Vojtěchem Vorlem a se záložníkem Jonášem Vaisem. Děkujeme také moderátorovi Milanu Marešovi. Žáci se dozvěděli informace o jejich fotbalové dráze od útlého dětství až po současnost. Prozradili nám také, jak vypadá jejich pracovní den, kolikrát denně trénují, a překvapilo nás, že musí několikrát týdně regenerovat. Pro naše žáky bylo překvapením, že už během základní školní docházky se přizpůsobuje rozvrh jejich tréninkům. Žáci mohli podávat doplňující dotazy do online chatu, a tak se do přednášky zapojili velmi aktivně.

Děkujeme všem žákům za účast, panu zástupci Hovorkovi a paní Šmídové za zprostředkování besedy. Též děkujeme chlapcům z SK Dynamo, že si na nás v jejich nabitém programu udělali čas.

5E2995D

Zobrazeno: 305