Slavnostní otevření učebny jazyků

25/04/2024
Základní škola

Dne 23. 4. 2024 proběhlo v naší škole slavnostní otevření nové učebny cizích jazyků. 

Pozvání přijala řada vzácných hostů v čele s paní primátorkou Statutárního města Českých Budějovic doc. Dr. Ing. Dagmar Škodovou Parmovou a 1.náměstkem primátorky Ing. Petrem Marošem. Dále se zúčastnili zástupci Velvyslanectví Ukrajiny v ČR, Pedagogické fakulty JU, VŠERS, Centra pro integraci cizinců, Policie ČR a dalších organizací a institucí. Učebna výrazně zkvalitní výuku cizích jazyků v naší škole a bude sloužit i k pořádání videokonferencí a dalších aktivit v rámci naší mezinárodní spolupráce a síťování škol. Hosté se dále seznámili s principy výuky metody SFUMATO na 1.stupni naší školy a s celkově náročnými podmínkami v naší škole.

V letošním a příštím roce bude v naší škole ještě realizována výstavba učebny polytechniky a přírodních věd.